Володимир Камінський

Співзасновник продюсерського
центру “Jazz In Kiev”
Музикант

Про спікера
Продюсер, співзасновник Jazz in Kiev, соорганізатор фестивалю Leopolis Jazz Fest, співзасновник Музичного простору МК, організатор багатьох джазових концертів у Києві, людина з неймовірним досвідом та почуттям гумору. Саме завдяки роботі Jazz in Kiev слухачі почули в Україні таких зірок джазової музики, як Боббі МакФеррін, Авішай Коен, Чарлі Хантер, Ел Джерро, Майк Стерн, Ренді Брекер та багато інших. Всі вони відвідали Київ з окремими концертами та під час фестивалю Jazz in Kiev. Цілий список зірок найвищого рангу можливо перерахувати, які виступили за 7 років на Leopolis Jazz Fest, соорганізатором якого є Jazz in Kiev.

Арт-директор Jazz in Kiev Олексій Коган часто висловлює подяку Володимиру, що надихнув його на ідею створення Jazz in Kiev Band, де Олексій грає на бас-гітарі, а Володимир Камінський на клавішних інструментах з такими фірмачами, а головне друзями, як Артем Менделенко, Володимир Лихошва, Валерій Волков, Лаура Марті.

Jazz in Kiev Band - це незвичайний проект, без комерційної цілі. Це колектив, який виступає заради задоволення, грає ту музику, яка подобається і слухачі відчувають цю щирість.

Володимир часто говорить, що у нього натура підприємницька. А підприємець не може бути вузьким фахівцем. Тому його головна функція - це клей. Він повинен все склеїти, тому що у багатьох проектах, як у пазлі, якщо ти все зібрав, але не склеїв, все розвалиться.